V době koronaviru

Drazí farníci, hodně fyzické odolnosti a duševní síly v době boje proti zrádnému viru. Zejména pak ochranu Nejsvětější Trojice a Panny Marie. Modlím se za vás a s vámi, modleme se spolu za ostatní a za všechny. Mějte disciplínu vzhledem k nařízením vlády a našich biskupů. Volejte mi, budete-li potřebovat duchovní rozhovor po telefonu. V případě naléhavé potřeby vás navštívím. Bůh nás ochraňuj.

ADORACE NEJSVĚTĚJŠÍ SVÁTOSTI OLTÁŘNÍ VE DNECH: ÚT, ST, ČT, PÁ, SO V KOSTELE SV. JIŘÍ (nikoli na faře) OD 16 DO 18 HOD. V NEDĚLI V KOSTELE OD 9 DO 11 H. SOUČASNĚ JE MOŽNO INDIVIDUÁLNĚ PŘIJÍMAT SVÁTOSTI. Počet osob rozptýlených po kostele je maximálně 10 a s rouškou.

Rozhodnutí diecézního biskupa

Pokyny generálního vikáře duchovním

Domácí liturgie – dospělí – Nouzový stav

Domácí liturgie – s dětmi – Nouzový stav